Co leczymy?

Rehabilitacja neurologiczna

Rehabilitacja neurologiczna

Skierowana jest do osób z uszkodzeniem ośrodkowego jak i obwodowego układu nerwowego.

Czytaj więcej
Rehabilitacja po urazach sportowych i zabiegach

Rehabilitacja po urazach sportowych i zabiegach

Wspomaga osoby aktywne fizycznie, narażone na przeciążenia narządu ruchu.

Czytaj więcej
Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja dzieci

Prowadzona indywidualnie gwarantuje, że Twoje dziecko otrzyma zestaw ćwiczeń adekwatny do jego aktualnych potrzeb.

Czytaj więcej
Rehabilitacja w ortopedii

Rehabilitacja w ortopedii

Zasadniczą rolą fizjoterapeuty jest dotarcie do zróżnicowanego charakteru bólu lub innych dolegliwości.

Czytaj więcej

Pani Danusia to bardzo dobra rehabilitantka. Ma bardzo dobre podejscie do dzieci, jest cierpliwa, bardzo zaangażowana w swoją pracę. Znakomity specjalista. Kiedy potrzeba przyjedzie także do domu. Dzięki Niej nasz syn powraca do pełni sił. Gorąco polecam.

Asia

Pani Danuta Kensy rehabilituje mojego syna od marca 2015r. Systematyczność, odpowiedni dobór ćwiczeń i zaangażowania oraz pełen profesjonalizm ze strony Pani Danuty przyczynił się do tego, że już teraz widać efekty pracy. Polecam każdemu rodzicowi, którego dziecko zmaga się z problemami z napięciem mięśniowym, wadami postawy, stóp. Warto podkreślić, że ćwiczenia te odbywają się w miłej atmosferze dla dziecka, które dzięki temu chętnie ćwiczy.

Aleksandra H.

Pani Danuta to bardzo kompetentna terapeutka. Profesjonalny fachowiec z bardzo dobrym podejściem i kontaktem z dziećmi oraz z ich rodzicami. Praca z dziećmi wymaga naprawdę dużej wiedzy, zaangażowania, cierpliwości i doświadczenia. Dziękuję za rehabilitację córki. Serdecznie polecam!

Krszysztof K.

Pan Krzysztof pomógł mi w wyleczeniu bardzo bolesnych kontuzji nóg nabytych podczas biegania. Dzięki jego profesjonalnej pomocy mogłam wrócić do biegania 🙂 Polecam wszystkim amatorom biegania borykającym się z uciążliwymi kontuzjami!

Karolina

Opanowany, pełen profesjonalizmu specjalista!
Zanim trafiłam do Pana Krzysztofa, przeszłam niekrótką bolesną drogę. Serie zastrzyków, nietrafione leki i ciągle bolący lędźwiowy odcinek kręgosłupa wraz z bólem promieniującym do kolana czy też do pośladka. Pan Krzysztof uporał się z każdą jedną moją bolączką. Oby na długo. Jestem naprawdę wdzięczna.

K. Ciuba

Pan Krzysztof to bardzo dobry fachowiec, a swoją pracę wykonuje skutecznie. Miałem potworny ból kręgosłupa. Przyjechał i pomógł mi {skutecznie}, pomimo tego że była to Niedziela. Polecam gorąco !!!

Dariusz